Bowlingový Team 1A

Bowlingový Team 1A z Boskovic byl založen v roce 2003 na jednom z boskovických turnajů pořádaných sportovním centrem Modrá Věž. Postupem času se utvořila skvělá parta, která se z původních sedmi hráčů rozrostla až na současných osmnáct. Pravidelně jedenkrát za měsíc si tito "bowlingoví nadšenci" pořádali vlastní turnaje, díky nimž se kolektiv Teamu 1A pevně stmeloval.

Od roku 2005 si Team 1A pořádá svoje turnaje v Bowlingovém Centru v Blansku, kde je vždy skvěle připraven příjemný personál a osm profesionálních drah od firmy AMF.

Činnost Teamu 1A řídí tříčlenný výbor (Bednář, Hříbal, Šafr), který má na starosti chod celého bowlingového Teamu 1A.

V roce 2005 se v Přeboru Blanska celorepublikové soutěže Amatérské bowlingové ligy umístil na 5. místě. A v roce 2006 dokonce na krásném 2. místě, čímž se nominoval na účast v baráži, kde zvítězil a postoupil tak do 2. ligy Jižní Moravy.

Od 1. října 2006 má Team 1A na adrese www.team1a.cz svoje vlastní internetové stránky, prostřednictvím nichž zveřejňuje dosažené výsledky a informuje nejen svoje členy o připravovaných turnajích a dalších akcích.

Copyright © 2016-2022 Bowling Team 1A
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky