ABL liga Teamu 1A

Bowlingový Team 1A hraje amatérskou bowlingovou ligu od podzimu roku 2005. V současné době Team 1A hraje nejvyšší bowlingovou amatérskou soutěž Jihomoravského kraje - 1. ligu Jižní Moravy. Team 1A hraje ve složení Jiří Bednář, Michal Hříbal a Martin Jakl. Náhradníkem je Miroslav Kamený. Sponzoři bowlingového Teamu 1A je firma Renault Boskovice a TopNet Boskovice.

Bowlingový Team 1A z Boskovic a jeho cesta ABL ligou

Podzim 2005
Bednář, Hříbal, Brabec a náhradník Jakl začali hrát přebor Blanska a skončili na 5. místě z 12 družstev.

Jaro 2006

Bednář, Hříbal, Brabec a náhradník Jordánek obsadili v přeboru Blansko 2. místo a postoupili do baráže o 2.ligu. Baráž o 2. ligu Jižní Moravy proběhla v bowlingovém centru na Cihelně v Brně a Team 1A zvítězil a postoupil do 2. ligy jižní Moravy A.

Podzim 2006

Bednář, Hříbal, Brabec a náhradník Jakl hráli 2. ligu Jižní Morava skupinu A a podařilo se jim 2. ligu vyhrát a postoupili do 1. ligy Jižní Morava.

Jaro 2007

Bednář, Hříbal, Brabec a náhradník Kamený hráli poprvé v 1. lize Jižní Morava, ve které se udrželi a skončili na 8. místě.

Podzim 2007

Bednář, Hříbal, Brabec a náhradníci Jakl, Kamený hráli opět v 1. lize a skončili na 9. místě.

Jaro 2008

Bednář, Hříbal, Kamený a náhradník Jakl skončili v 1. lize B regionu Jižní Morava na 5. místě. Dostali se do skupiny hrající o udržení a v této skupině skončili na krásném 3. místě.

Podzim 2008

Bednář, Hříbal, Jakl vyhráli skupinu B 1. ligy Jižní Morava a postoupili do skupiny hrající o titul. Ve skupině o titul nastoupili i náhradníci Kovář, Šafr a Team 1A skončil na 7. místě.

Copyright © 2016-2022 Bowling Team 1A
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky