2016

Konec roku je na dohled, naše sezóna je však u konce již teď. Vánoční turnaj proběhl snad zdárně. Výsledky jsou zpracovány, tak můžete mrknout, jak jsme to celý rok kouleli. K celoročnímu souhrnu FIDORKA 2016 ještě doplním, že v tomto roce je evidováno, že jste v 8 turnajích a 39 hráčích hodili 158x Krocan, 49x Baseball, 36x Olympiádu a víc, skóre 150x nad 200 a 12x nad 250. Maximum "300" zatím nepadlo :-)

Fotky z Vánočního turnaje jsou ve Fotogalerii.

Je tady na místě poděkovat všem hráčům za účast na turnajích a boj na drahách. Doufáme, že v dalším roce se budeme opět potkávat minimálně v tomto celkem hojném počtu a že si to na herně zase užijeme.

Vyzdvihnout však musíme každého, kdo pro naše turnaje udělal cokoliv víc než to, že si přišel jen zahrát. Takže díky všem, co přiložili ruku k dílu - tedy k Fidorce a pomohli a to ať už se jedná o hráče samotné a stejně tak i naše spřízněné duše a fanoušky nebo i obsluhu herny. Takže DÍKY VÁM !!

Závěrem snad už jen přání klidného předvánočního shonu, pohodové Vánoce, hezké rozloučení s tím rokem starým a v novém roce 2017 hodně zdraví, štěstí, spokojenosti a úspěchů v životě.

Copyright © 2016-2022 Bowling Team 1A
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky